Trualli ne Prishtine

Shitet nga: Ardian Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 6 ari në Lagjen Sofali-Prishtinë.
Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Rruga 7m gjërsi. Trualli ka një pozitë të veçant për banim. Cmimi per ari: 21 000 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim