Trualli prej 10,5 ari ne lagjen Mati 1 - Prishtine

Shitet nga: Pronari 16 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: Mati
Sipërfaqe: 1049 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin qe gjindet ne lagjen Mati 1, rr.Isa Kastrati, afer shkolles Mileniumi 3, perballe pompes se benzines Stella.

Trualli gjindet rreth 40 metra nga rruga kryesore e asfaltuar.
Siperfaqja eshte 1049 m2 (10.5 ari) dhe ka qasje ne rrugen kryesore nga te dyja anet.

Cmimi eshte 15,000 eur ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim