Truallin ne Hajvali 1km larg GJYKATES

Shitet nga: Lanti 26 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes truallin ne Hajvali 1km larg GJYKATES
Sipërfaqe: 327 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne Hajvali 1km larg Pallatit te Drejtesise , 800m larg nga rruga kryesore Prishtine-Gjilan toka posedon uje kanalizim , e tgjitha kushtet per info ma te hollesishme kontakto. 045601227 si dhe viber +37745601227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim