Truallin ne Hajvali 1km larg Gjyjates

Shitet nga: Taulant 18 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes truallin ne Hajvali 1km afer Gjykates
Sipërfaqe: 327 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne Hajvali 1 km larg Pallatit te Drejtesise , 800m nga rruga kryesore Prishtine - Gjilan.
Toka posedon ujesjelles, asfalt, kanalizim, ndriqim publik , per info me te hollesishme kontakto 045601227 si dhe viber +37745601227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim