URGJENT, SHITET ARA, mundësi ndërrimi me banesë.

Shitet nga: Naseri Sot 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET ARA-PEMISHTJA ME MOLLË në fshatin Gushtericë e Epërme, rrugës për Janjevë (1km.poshtë restoran Anija), përkatësisht 17km. nga Prishtina.

Ara ka sipërfaqe 84 ari, dhe në të gjatë vitit 2014 janë mbjelluar 1480 fidane molle dhe 100 fidane kumbulle.

Në arë është i hapur pusi i cili gjatë tërë kohës ka ujë të mjaftueshëm. Ara - pemishtja ka rrugën publike të asfaltuar (70m. larg.), energjinë elektrike, etj. Vend me shumë perspektivë.

Përkthimi bëhet menjëherë.

Çmimi 72000€. Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim