Urgjent 5 ari truall ne Bernic te eperm

Shitet nga: Mentor Dje 06:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 5 ARI NE BERNIC TE EPERM,TRULLI KA POZITEN JASHTZAKONISHT TE MIRE,GJINDET AFER RESTAURANTIT COUNTRY HOUSE SI DHE NGJIT ME SHTEPIN E POSA NDERTUAR TE AKTORIT ADEM MIKULLOVCI.
KONTAKT PERSONI ISA TEL:0037744111433
SI DHE LUANI TEL:0037744167849
POASHTU MUND TE ME KONTAKTONI NE:0046730301934

Mentor.Kazazi@malmo.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim