Urgjent-Qendresa PRISHTINE

Shitet nga: gazi/ danimarkë 10 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR   16 000 EUR

Adresa: tokë/truall
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli- lagjja Qendresa, pa probleme pronësore, siperfaqe 4 ari (400 metra katror), formë katrore. Pozita kah perendimi


Cmimi i negociushem

Kontakti: +37744207461 dhe
Viber Danimarke +4531706037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim