Urgjent shes 5 ari ne Bernic

Shitet nga: Mentor Dje 05:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 150 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 5 ARI NE BERNIC TE EPERM,TRUALLI ,GJINDET AFER RESTAURANTIT COUNTRY HOUSE .KONTAKT PERSONI ISA TEL:0037744111433
POASHTU MUND TE ME KONTAKTONI NE:
Mentor.Kazazi@malmo.se si dhe ne tel:0046730301934

Mentor.Kazazi@malmo.se
Mentor.Kazazi@hotmail.comNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim