ZEMLJA 2 HEKTARA, LAPLE SELO, TOKE DY HEKTAR

Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
POVRSINA ZEMLJISTA: 20000M2.
LOKACIJA: LALJE SELO KOD SPORTSKOG CENTRA U IZGRADNJI.
CENA; 3700 EURA/AR
PRIMAMO PONUDE ZA KOMPENZACIJU SA STANOVIMA I DRUGO, 4000 EURA/AR.

SIPERFAQJA E TOKES::20000M2..
LOKACIONI: LLAPLASELLE TE QENRA SPORTIVE NE NDERTIM.
ÇMIMI:3700 EURO/ ARI.
PRANOJME EDHE OFERTA PER KOMPENZIME ME BANESA DHE TJERA.4000 EURO/ARI..

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim