Zllatar (prishtine)

Shitet nga: vaid 18 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR   7 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 2 troje nga 5.86 ari dhe 5.80 ari ne zllatar te restoran kulla .lejohet ndertimi .
Per info.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim