bejme shitjen e dheut per kopesht dhe qymyrit

Shitet nga: agroni 03 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bejme shitjen dheut per kopesht dhe qymyrit per ngrohje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim