she ndroj 4+4 ari mes Prishtines dhe Hajvalis

Shitet nga: pronari 28 Sht 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 2 parcela bashk ose ndaraz prej 4 ari + 3,5 ari ne Llapnasell mrapa KOHA DITORE afer PRISHTINES .

shes 4 ,00 ari dhe 4,10 ari ne Llapnasell , mrapa ka disa metra prej , Koha ditore , ose para ish Hotel Madridi , kapur me lagjen Panorama. esht nje vend shum i qet i mire per jetes , ka rrugen me kataster 6 metra e shtruar ne zhavor ,posedon , ujin, rymen, kanalizim, perkthimi ne menyr ligjore jemi dora e pare .

qmimi 8.500 euro ari bruto numri kontaktues tel ose +386 49 233 531
pranoj veture ndrim , ose banes .. Prishtine , Fush Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim