shes troje afer Prishtines Qagllavic

Shitet nga: ILIR 30 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes troje prej 3+4+8 ari ( trojet jan te parcelizuar ne mes Prishtines dhe Hajvalise , ne Qagllavic ngjitas me lagjen Panorama , perball ish Hotel Madrid , Steep Colorit , mrapa Koha Ditore ,,,,
Trojet kan Sip..afer 4 ari ( 2 x 4.00 ari dimenzionet shum te mira si kuti )
Posedoj dokumentacionin e plote te regullt

Kane infrastruktur te plote, uje, kanalizim, e shtruar ne shoder Rruga me kadaster , me gjersi 6 metra,
Trojet kane pozit shume favorizuese per shtepi,, Vend i qet per te jetuar ,
Perkthimin apo bartja behet menjeher te Noteri pas nenshkrimit te Kontrates .

Qmimi i volitshem 6.500 euro ari bruto.
telefoni .ose Viber . +386 49 233 531

pres vetem bleres serioz , pergjigjem vetem thirjev telefonike , ju uroj sukses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim