shiten 5 ARI NE Prishtine

Shitet nga: BURIM 09 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: PRISHTINE
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
5 ari Truall per shitje ne lagjen Logreta mrapa KOHES DITORE, Trualli ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme; si uje, kanalizim,rryme,rrugen,Trualli gjendet nje pjes shum te mir dhe te qet per banim.perkthimi behet meniren .. qmimi per 1ari 15.000 euro.. (049-437-624),,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim