shitet trualli 5 ARI NE Prishtine

Shitet nga: BURIM 24 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR   15 000 EUR

Adresa: PRISHTINE
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
5 ari Truall per shitje ne lagjen Logreta afer Koha vizionit, Trualli ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme; si uje, kanalizim,rryme,rrugen,Trualli gjendet ne nje pjes shum te mir dhe te qet per banim.perkthimi behet meniren .. qmimi per 1ari 13,500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim