urgjent shes truallin prej 4 ari afer Prishtines

Shitet nga: ILIR 30 Tet 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin prej 4 ari . Lokacioni ne mes Prishtines dhe Hajvalise , ne LLapnasell ngjitas me lagjen Panorama , perball ish Hotel Madrid , Steep Colorit , mrapa Koha Ditore ,,,,
posedon infrastruktur te plote, uje, kanalizim, e shtruar ne shoder .
Rruga me kadaster , me gjersi 6 metra,,
Trualli ka pozit shume favorizuese per shtepi,, Vend i qet per te jetuar , ( trualli dimenzionet i ka shum te mira si kuti )
Perkthimin apo bartja behet menjeher te Noteri .
Qmimi i volitshem 6.800 euro ari bruto.
ne megj qmimet jan prej 10 mije euro ari

telefoni .ose Viber . +386 49 233 531
pres vetem bleres serioz , pergjigjem vetem thirjev telefonike , ju uroj sukses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim