Moler ngjyrosje rinovime etj Viber:+377 44 296 93

Shitet nga: moler tahir Dje 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtinë
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
Puna bahet mir dhe pastert
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim