LOKALI LESHOHET ME QIRA te NARTELI 57m2

Shitet nga: Lokali me qera te NARTELI 01 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet Lokali me qera afër Hotel NARTEL, afër Stacionit të Autobusave. Rruga Shefqet Shkupi, tek NARTELI (siperfaqja 57m2). Lokali ka uje, nxemje qendrore dhe rryme 24 ore..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim