LOKALI LESHOHET ME QIRA te NARTELI

Shitet nga: Lokali me qera te NARTELI 05 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet Lokali me qera afër Hotel NARTEL, afër Stacionit të Autobusave. Rruga Shefqet Shkupi, tek NARTELI (siperfaqja 57m2). Lokali ka uje, nxemje qendrore dhe rryme 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim