Lokal 20m2 te qafa,te selia e LDK!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te selia e LDK-se ne Qafe. Ka gjithsej 20 m2 dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Perpara ka nje terase prej rreth 30-35 m2 qe mund te shfrytezohet.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim