SHITET LOKAL ne ULPIAN mbrapa aleaces

Shitet nga: riza Dje 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali mbrapa aleances ne prishtin lokali ka siperfaqen 25m lokali posedon dokumetacioni e rregullt perkthimin e menihershem lokali esht I gatshem per pun lokali gjidet te banesat e (ju programit) lokali gjidet ulpian baj edhe ndrrim me naj vetur vetem me ww ose audi 044233016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim