Shes lokal 40m2 ne Ulpiane!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka flete poseduse,ka qera 400euro.Ndodhet ne katin e pare,cmimi i diskutushem.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim