Shes lokal 65m2 ne Dardani te nenkalimi!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 50m2 eshte te nenkalimi,ka qera mujore prej 700Euro.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim