Shitet lokali 64m2, kati perdhese ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 64m2, ne katin perdhese ne afersi te Postes kryesore, ne lagjen Dardani. Lokali eshte i leshuar me qera 250 euro.
Qmimi eshte 64.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim