ipet lokali me qira ne arberi

Shitet nga: mentor 06 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Adresa: ipet me qira lokali ne arberi
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali posedon 125 m2 gjindet afer restoran nazi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim