shitet lokali

Shitet nga: metii agency Sot 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI NE PRISHTIN TE PARKU I QYTETIT
NE RUG KRYESORE RUGA RUSTEM STATOVCI HAPSIRA E LOKALIT ESHTE 75 METRA KATROR DHE PADRUMI 100 METRA KATROR I RENOVUAR TERESISHT PER QDO VEPRIMTARI PER INFO
044 100 035 VIBER 049 114 635 ....PRANOIM EDHE KOMPENZIM BANES EDHE NDONJE VETUR.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim