Jap objekt me qira hajvali

Shitet nga: Rilind Krasniqi 12 Sht 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap objekt me qiran 3 kat me qira podrumi ka 350m2 perllesa 350m2 dhe kati i 2 330m2 mdahen sipas deshires tuaj dhe ka parking te mjaftushem dhe objekti gjindet ne graqanic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim