Shitet lokali me siperfaqe 110m2 ne lagjen Kalabri

Shitet nga: diar 27 Nën 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali ne lagjen Kalabria(Emshir),lokali gjendet mbrapa fakultetit UBT(Universiteti i Biznesit dhe Teknologjise dhe ka siperfaqe 110m2,lokali po ashtu ka praking privat dhe garazhe dhe gjendet ne qender te kompleksit banesor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim