Shitet ose lëshohet me qira Objekti 2450 m2

Shitet nga: Objekt 30 Sht 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 2450 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekti ka sipërfaqe te tërësishme 2450m2 dhe oborr 8 ari.Objekti është në rrugë kryesore dhe funksional nga viti 2005.Objekti ka podrum,përdhesën dhe 4 kate.
Ne kuadër të objektit janë sallë 500m katror,sallë 120m katror,sallë 60m katror si dhe sallë prej 55m katror.Në 4 kate janë 33 dhoma të paisura gjumi,33banjo si dhe 8 servisa përcjells.Objekti ka nxemje qëndrore me qymyr dhe dru,rezervoarin e ujit,gjenerator si dhe parking te mjaftueshëm.Objekti është I përshtatshme për Kolegj,Ambasad,Zyre,Spital,Bankë ose zhvillime te veprimtarisë së njejt.
Objekti gjindet ne lagjen Kodra e Trimave,rruga Vllezrit Fazliu 407 Prishtinë.


Nr.Tel. 044 14 14 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim