A5 Lokali Në Dardani përball Kedsit

Shitet nga: Relacion 21 Nën 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali ka një hapsin prej 56 m2 neto dhe ësht përball KEDS lokali eshtë në katin e I dhe ka ni shtrirje shum të mirë me pamje nga rruga kryesore ka dy Wc dhe terase ështi i Lëshuar me qera kontratë afatgjate Çmimi i qeras ësht 400€

Kodi : A5

Tel:
044 / 593 - 555
049 / 578 - 555
Viber: +377 (45)567-866
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .
E-Mail: info@relacion-ks.com
Kontaktoni në Facebook:
https://www.facebook.com/RealEstateRelacion

www.relacion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim