Lokal prej 38m2 ne Prishtine (Kodi 254)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shitet lokali 38m2,, eshte i renovuar, ka banjon dhe eshte i gatshem per pune. Lokali eshte i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokatur, byro etj.
Qmimi eshte 30.000 euro.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim