Apkant per prodhimine olluqeve

Shitet nga: daut 07 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim apkant hidraulik pak i perdorur per prodhimin e olluqeve ..gjatsia e makines 10 metra gjeresia 1meter...gjendemi ne Shkup Maqedoni..tel 0038971567353 emajl. jeta-1968@hotmail.com..ju mirpresim
fejzbuk Daut Xhigoli Brahimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim