Makineri per llamarine

Shitet nga: albin 12 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sjellim te gjitha llojet e makinerive per punimin e lamamrines.makinerit jane me cilsi shum te lart dhe me cmime shum te arsyshme duke filluar nga 2000$ deri ne 50.000$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim