Shtrydhse FRUTASH Felix Freshy 800W

Shitet nga: Karcher 17 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet Shtrydhese Frutash FelixFreshy 800W me dy shpejtsi, shum pak e perdorun po thuajse e Re ne gjendje perfekte, me qmim te volitshem
kutia e zez e mbeturinave nga frutat esht e huazuar nuk esht e sajna po kryn pun mir.

Qmimi esht 55 euro

044 240419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim