Binder liberlidhes

Shitet nga: Fidan 28 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Binder (liberlidhes) me ngjites te nxehte

Eshte automatik dhe shum i lehte per perdorim

Eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe lidhjen e librave e ben ne menyr shum profesionale.

Ka rezerve nje thes me granulat, ka te montuar fshisen elektrike per terheqjen e mbeturinave dhe mos me u kriju pluhur ne lokalin ku punohet.

Shitet me nje qmim shum te volitshem per skak te mosperdorimit.

Pranohen edhe nderrime me pikap.binder liberlidhes shtypshkronj shtypshkronje paisje per shtypshkronj paisje per shtypshkronje studio grafike librari ngjites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim