Moler edi 0.50m² 044 29 69 33

Shitet nga: tahir Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave,dhe rinovimin e dhomave, lokaleve, mureve, etj. Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.ofrojm katalogje ngjyrash, gjindemi ne prishtine info...............044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim