Xhirime në Dasma HD dhe 4K nga Maestro Production

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Maestro Production 02 Shk 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Maestro Production është e para dhe vetmja kompani profesionale në Kosovë që dasmën tuaj mund ta xhirojë në formatin HD dhe 4K.

Montazhi final bëhet në studio dhe rezultati do të jetë i mahnitshëm. Të gjitha këto duke ju ofruar çmimet më të ulëta dhe përvojën më të gjatë në rajon.

Web: www.maestroproduction.com
Tel: +377 45 37 37 38


# xhirime ne dama gjirime ne dasma incizime ne dasma inqizime ne dasma incizime per dasma inqizime per dasma dasma shqiptare kamerman per dasma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim