ofroj karrika tavolina dhe tenda

Shitet nga: Driton Gerguri 03 Krr 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Ofroj tenda me qira per raste te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim