ofroj tenda karrika me tavolina ne sherbim

Shitet nga: Driton Gerguri 08 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Ofro sherbime ne tere kosoven per dasma dhe evente te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim