Kompania e pastrimit gjeneral ''JETI''(Kodi 003)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania e pastrimit gjeneral ''JETI'' nga Gjilani kryen keta sherbime;
1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona.
2] Bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re,pastrimin e dritareve,dyerve,dyshemet,keramiken,inventarin e banjove si edhe pastrimin dhe vendosjen e mobiljeve neper vendet e veta.
3] Bejm dezinfektimin e shtepive te pabanuara prej shum kohesh.
4] Bejm bartjen e gjesendeve te panevojshme [te vjetra] deri te depot e mbeturinave me transportin ton.
5] Bejm pastrimin e shtepis se juaj edhe pas ahengjeve tuaja familjare si;dasmava,fejeseve,ditelindjeve,synetive si babinave te femijeve tuaj
Ju mirpresim ne keta nr,tel, 045965858(viber) dhe 049217979 me respekt KOMPANIA E PASTRIMIT GJENERAL''JETI'' GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim