Renovime Moler Gled Knauf si dhe Dekorime Tapeta..

Shitet nga: Mili 20 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm renovime te Banesave Shtepive Lokalev
Ne jemi stafe profesional dhe te kujdeshem ne pun.
Stafi jon esht i perkuahtuar që tua rregulloj dhe ndryshoj pamjen e shtepis baneses suaj me qmime te Volitshme .
Bejm lyerjen me policilor bejm permirsime me gled knauf stiropor dhe bejm dekorime te brendhme.
Ne jemi te Kujdeshem dhe te pastert qe gjat punes son mos te demtojm inventarin apo dyshemen Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime Suvatime Moler Glet knauf Fasad Abrib tapeta Rafaello Dysheme Industriale Epox Laminat parket Pllaka Si dhe Instalime te ujit kanalizimit nxemjes si dhe thyerje dhe prerje te murev tuaja pa ber demtim dhe pluher !!!
ju mir presim

nr per info.045 321 805 ose 0038649321805 viber dhe whatsApp
www.facebook.com/Rexha-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim