Renovime suvatime moler gltet knauf

Shitet nga: Nehat 20 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Rexha-N ofron keto sherbime Si : Renovime Suvatime Moler Glet Knauf Fasad te brendshme Tapeta Tulla dekorative Rafaello si dhe : Dysheme Laninat Parket Pllaka Epox (Epoks ) dysheme Industriale dhe Instalim te Ujit Kanalizimit Nxemjes

Punët i kryejm me perkushtim te lart dhe me pergjegjsi perfundimi i punes behet ne afat te caktuar paraprak nese dshironi te perfitoni 20% zbritje at'her beje terminin paraprak per fillim dhe perfundim te punes qmime me telita per punet me te mira
info;
045/321 805
049/321805
Viber &whatsApp 0038649321805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim