Bejme prerjen dhe thyerjen e betonit

Shitet nga: x 12 Nën 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme keto pune:
Prerjen e betonit,
Prerjen e asfaltit,
Thyerjen e betonit.
si dhe japim mjetet me qera
Me kontaktoni ne nr 044 448114-049 495226a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim