Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE

Shitet nga: Ekrem 30 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE - www.shkollainformatika.com

Kurs për RRJETAT KOMPJUTERIKE

-16 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë

Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim