Ofroj karrika me qira 044545701

Shitet nga: Driton Gerguri 09 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
karrika tavolina dhe shatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim