Ofroj tenda taviolina dhe karrika ne shfrytezim

Shitet nga: Driton Gerguri 17 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ofroj tenda taviolina dhe karrika ne shfrytezim 044545701

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim