N.T.SH GENTI TRANSPORT 24h

Shitet nga: Rexha Dje 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e te gjitha mallrave brenda Kosoves ,Shqiperi dhe Maqedoni 1 deri 12 ton sigurojm edhe puntor per ngarkim-shkarkim per me shume info na kontaktoni ne nr. 044-312-171 ose 045-248-828
Viber +37744312171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim