Murosim tulla te fasades

Shitet nga: tahiri 17 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejm murimin e tullave te fasades
per punen qe e bajm na vizitoni dhe binduni se bejm shum pun cilsore
punojm edhe me projektimin dhe ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na vizitoni. Numri për kontakt 044-342-025/044-981-158 ose në email adres (nnp,rifa@kosovaks.com) ose vizitone faqen ton ne facebuk nnp.rifa

Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem disa foto për me ju tregu per punen dhe kualitetin qe e bajm ,
Kurse per planet dhe projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim