Renovime Moler

Shitet nga: mili 20 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime te shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad, Gled, Knauf, Ngjyra,Amstrong, Pllaka, Laminat, etj..

045 321 805 049 321 805 ose 0038649321805 viber dhe whatsApp
www.facebook.com/Rexha-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim