Lakna BRAVO F1

Shitet nga: xeni 14 Tet 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shes laknat per turrshi me shumice, me madhesi -peshe-te ndryshme. prodhim kosove. cmimi shume i volitshem.
mi pa laknat, dhe fol ma gjansisht tlutem ntelefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim